Meist

Avektra OÜ

Oleme kalafännid! Impordime, ekspordime ja töötleme kala, kalasaadusi ja mereande. Meie peamiste toodete hulka kuuluvad jahutatud ja külmutatud kalafileed, erineva suurusega portsjonid, suitsutatud, soolatud ja viilutatud kalafileed, mida ekspordime peamiselt Euroopasse, USA-sse ja Jaapanisse. Samuti pakume erinevatesse Aasia riikidessse külmutatud punase kala päid, kõhuääri ja selgroogasid.

Tootmine

Kala töötlemiseks ja valmistoodete pakendamiseks oleme varustatud kaasaegsete tootmisseadmetega, mis vastavad Euroopa Liidu kõrgetele tootmisnõudmistele ja rangetele kvaliteedistandarditele.

Kvaliteet

Koolitame regulaarselt oma personali, et tagada ja järgida kõiki HACCP- süsteemis nõutavaid protseduure ja töövõtteid. Meie kvaliteedispetsialistid hindavad operatiivselt tarnitud tooraine ohutust ning meie valmistooted läbivad regulaarselt veterinaarkontrolli.

Standardid

HACCP standardi nõuetele vastavus tähendab, et pöörame kõrgendatud tähelepanu detailidele, mis on vajalikud uute toodete väljatöötamisel ning uute seadmete kasutuselevõtmisega tootmises.

Meie ettevõttes korraldatud regulaarsete kontrollide positiivsed tulemused kinnitavad, et täidame kõiki ohutusnõudeid ja kehtivaid standardeid kvaliteetsete toiduainete tootmiseks.

Meie tootmisprotsessid on kinnitatud sertifikaatidega

Parimad kala ja mereandide tooted!

Õrnsoola lõhefilee viilud 250 g

Kasvatatud Norras (akvakultuur). Jahutatud.