Meist

Avektra

Meie peamiste toodete hulka kuuluvad külmutatud fileed, erineva suurusega portsjonid, suitsutatud, soolatud ja viilutatud fileed, mida eksporditakse Euroopasse, USA-sse ja Jaapanisse. Samuti pakume erinevatesse Aasia riikidessse külmutatud punase kala kõhuääri ja selgroogusid.

Tootmine

Kala töötlemiseks ja valmistoodete pakendamiseks on meie ettevõte varustatud kaasaegsete tootmisseadmetega . See võimaldab meil täita paljude klientide tellimusi, mis vastavad ELis vastu võetud kõrgetele nõudmistele ja standarditele, saavutades suurepäraselt klientide rahulolu.

Ohutus

Koolitame regulaarselt oma personali, et tagada ja järgida kõiki HACCP- süsteemis nõutavaid protseduure ja töövõtteid. Meie spetsialistid hindavad operatiivselt meile tarnitud tooraine ohutust ja valmistooted läbivad regulaarselt veterinaarkontrolli.

Standardid

HACCP standardi nõuetele vastavus tähendab, et ettevõte pöörab erilist tähelepanu detailidele, mida on vaja uute toodete väljatöötamisel või uute seadmete kasutuselevõtmisega meie tootmises. Meie ettevõttes korraldatud regulaarsete kontrollide positiivsed tulemused kinnitavad, et ettevõte täidab kõiki ohutusnõudeid ja kvaliteetsete toiduainete tootmiseks vajalikke õiguslikke nõudeid ning standardeid.

Meie tooted on kinnitatud sertifikaatidega

Parimad liha- ja kalatooted. Teile koju

Õrnsoola lõhefilee viilud 250 g

Kasvatatud Norras (akvakultuur). Jahutatud.