Tingimused

Üldsätted

Veebipoe shop.avektra.ee omanik on Avektra OÜ (registrinumber: 10656492) Arvutused tehakse euro vääringus (EUR). Kontaktinfo Punane 72a, Tallinn, Harjumaa, Eesti Tel: (+372) 660 4777 E-post: epood@avektra.ee

Internetis tellimine

Veebipoes tellimusi võetakse vastu ööpäevaringselt.

Maksed tehakse läbi EveryPay* elektroonilise süsteemi, otse pangaülekandega. *Maksmine toimub Swedbanki, SEB, LHV, Luminori pangasüsteemide kaudu, samuti MasterCardi / Visa krediitkaartide kaudu

1. Lisage ostukorvi meelepärased esemed ja jätkake kassaga.

2. Valige loendist sobiv kohaletoimetamise võimalus.

3. Valige sobiv makseviis. Lõplik tellimuse summa kassas võib varieeruda sõltuvalt valitud kohaletoimetamise võimalusest või teatud kaupade arvust. Kontrollige oma ostukorvi. Kinnitage oma nõusolek tellimuse tingimustega, märkides selle ruudu ja klõpsake nuppu “Kassa”. Avektra OÜ vastutab isikuandmete töötlemise eest ja edastab isikuandmeid maksete töötlemiseks EveryPayle.

4. Veebipoes saab tasuda pangalingi kaudu, krediitkaardiga ja pangaülekannega.

Kojuvedu

Avektra korraldab toidu kättetoimetamist kõikides Tallinna linnaosades. Tarnime ka naaberpiirkondadesse. Hinnad ja piikonnad on demonstreeritud üleval kaardil.

Kui soovite osta kohapeal,  siis olete teretulnud meie poodi, mis asub Lasnamäel (Punane 72a) ja avatud E-R 10-18, L 10-16. Enne kaupluse külastamist helistage meile telefonil 602 4777, et veenduda, et toode on kohapeal ja vajadusel see ka broneerida.

Tellides täna enne kella 15:00, tarnime homse päeva jooksul. Tellides täna peale kella 15:00, tarnime ülehomme Tellides reedel enne kella 15:00, tarnime esmaspäeval. Tellides reedel (ja nädalavahetusel) peale kella 15:00, tarnime teisipäeval. Nädalavahetusel kuller ei tööta.

Vaidlused

Kasutustingimuste kasutamisest tulenevad vaidlused lahendatakse kasutajate ja väljaandja vahelise kokkuleppega. Kasutustingimuste muutumisel kasutatakse sõnastust, mis valitses probleemi lahendamisel hetkel. Kasutustingimusi reguleerib Eesti seadus.

Tühistamine ja tagasipöördumine

14-päevane taganemisõigus ei kehti kiiresti riknevate kaupade suhtes, mis sisaldavad tooteid (vastavalt tarbijakaitse osakonna seadusele)

Isikuandmete töötlemine

Veebipoe shop.avektra.ee isikuandmete töötleja on Avektra OÜ (registrinumber: 10656492).

Kontaktinfo
Punane 72a, Tallinn, Harjumaa, Eesti
Tel: (+372) 602 4777
E-post: epood@avektra.ee

Milliseid isikuandmeid töödeldakse
– nimi, telefoninumber ja e-posti aadress;
– kauba tarneaadress;
– Pangakonto number;
– kaupade ja teenuste maksumus ning maksetega seotud andmed (ostuajalugu);
– klienditoe pakkumiseks vajalikud andmed.

Mis eesmärgil isikuandmeid töödeldakse
– Isikuandmeid kasutatakse klientide tellimuste haldamiseks ja kaupade tarnimiseks.
– Ostuajaloo andmeid (ostukuupäev, toode, kogus, kliendiandmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning klientide eelistuste analüüsimiseks.
– Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile raha tagastamiseks.
– Isikuandmeid, nagu e-posti aadress, telefoninumber, kliendi nimi, töödeldakse kaupade ja teenustega seotud probleemide lahendamiseks (klienditugi).
– Veebipoe kasutaja IP-aadressi või muid võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe poolt teenuste pakkumiseks infoühiskonna osana ning Interneti kasutamise statistika pidamiseks.

Õiguslik alus
Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmiseks.
Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (näiteks raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).

Saajad, kellele isikuandmeid edastatakse
Isikuandmeid jagatakse veebipoe klienditoega, et hallata oste ja ostude ajalugu ning lahendada klientide probleeme.

Nimi, telefoninumber ja e-posti aadress saadetakse kliendi valitud transpordi pakkujale. Kui räägime kulleriga tarnitud kaubast, siis lisaks kontaktandmetele edastatakse ka kliendi aadress.

Kui veebipoe raamatupidamist peab vastava teenuse pakkuja, edastatakse isikuandmed raamatupidamistoimingute tegemiseks vastava teenuse pakkujale.

Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuse pakkujatele, kui see on vajalik veebipoe või andmete salvestamise funktsionaalsuse tagamiseks.

Avektra OÜ on peamine isikuandmete töötleja, edastab maksete tegemiseks vajalikud isikuandmed EveryPay lüüsile.

Turvalisus ja andmetele juurdepääs
Isikuandmeid hoitakse serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriigi või Euroopa Majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil. Andmeid saab edastada riikidesse, kus Euroopa Komisjon on hinnanud andmekaitse taset piisavaks, samuti USA ettevõtetele, kes on ühinenud Privacy Shieldi üldise kontseptsiooniga.

Veebipoe töötajatel on juurdepääs isikuandmetele, kes saavad tutvuda isikuandmetega, et lahendada veebipoe kasutamisega seotud tehnilisi probleeme ja osutada klienditoe teenuseid.

Veebipood rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnoloogilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kadumise, muutmise või volitamata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

Isikuandmete edastamine veebipoe volitatud töötlejatele (näiteks transporditeenuse pakkujale ja andmete salvestamisele) toimub veebipoe ja volitatud töötlejatega sõlmitud lepingute alusel. Isikuandmete töötlemisel peavad volitatud töötlejad tagama asjakohased kaitsemeetmed.

Isikuandmetega tutvumine ja nende parandamine
Veebipoe kasutajaprofiilis saate tutvuda isikuandmetega ja teha nendes parandusi. Kui ost tehti ilma kasutajakontot loomata, leiate isikuandmed klienditoe poole pöördumisel.

Nõusoleku tagasivõtmine
Kui isikuandmete töötlemine toimub kliendi nõusoleku alusel, on kliendil õigus nõusolek tühistada, teatades sellest klienditoele e-posti teel.

Ladustamine
Kui kliendi konto veebipoes suletakse, kustutatakse isikuandmed, välja arvatud juhul, kui selliseid andmeid tuleb säilitada raamatupidamiseesmärkidel või tarbijavaidluste lahendamiseks.

Kui veebipoes tehti ost ilma kliendikontot loomata, salvestatakse ostuajalugu kolm aastat.

Maksetega ja tarbijakaebustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmeid kuni vastava taotluse täitmiseni või nõudmisel aegumistähtaja möödumiseni.

Raamatupidamise eesmärgil vajalikke isikuandmeid säilitatakse seitse aastat.

Kustutamine
Isikuandmete kustutamiseks pöörduge palun e-posti teel klienditoe poole.

Ülekanne
E-posti teel esitatud isikuandmete edastamise avaldusele saadetakse vastus hiljemalt ühe kuu jooksul. Klienditoe teenus autentib isikut ja teavitab isikuandmete edastamisest.

Otseturunduse sõnumid
E-posti aadressi ja telefoninumbrit kasutatakse sõnumite saatmiseks otseturunduse raames, kui klient on andnud vastava nõusoleku. Kui klient ei soovi saada otseturundusteateid, peaks ta klõpsama e-posti allservas oleval lingil või võtma ühendust klienditeenindusega.

Kui isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil (profileerimine), on kliendil igal ajal õigus esitada vastuväiteid nii tema isikuandmete esialgsele kui ka hilisemale töötlemisele, sealhulgas otseturundusega seotud profiilianalüüsi osas, mille jaoks on vaja teenust teavitada. klienditugi e-posti teel (asjakohane teave tuleb esitada selgelt ja muust teabest eraldi).

Vaidluste lahendamine
Isikuandmete töötlemisega seotud vaidlused lahendatakse klienditoe kaudu telefoni teel: +372 602 4777 või e-posti aadress: epood@avektra.ee

Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee).

Õrnsoola lõhefilee viilud 250 g

Kasvatatud Norras (akvakultuur). Jahutatud.